black, london, travel

London – part 2

3 April 2015

_DSF3068

Everybody’s talking about Shoreditch. Who doesn’t hang out there isn’t a proper hipster. I had to check out this famous place myself to see if its energy is really that strong. Well, it is. Vintage stores, designer boutiques, artists workshops, galleries, bars and restaurants, narrow streets, modern & old architecture coexisting, food markets, beautiful people dressed in the most stylish way. In weekends it’s so crowded that you can’t actually move in your own tempo. I got back there in the middle of the week and had a chance to visit some places like Religion and Harnett&Pope shops. I aboslutely fell in love with this district. And I’m planning to sell Charlotte Rouge things there.

Wszyscy mówią o Shoreditch. Kto tam nie spędza czasu nie jest porządnym hipsterem. Musiałam zobaczyć to miejsce na własne oczy i sprawdzić, czy jego energia jest rzeczywiście tak silna. Tak więc jest. Sklepy vintage, targi, butiki projektantów, galerie, pracownie artystów, bary i restauracje, wąskie uliczki, nowoczesna i stara architektura żyjąca w zgodzie, piękni ludzie ubrani w najbardziej stylowy sposób. W weekendy jest tak cholernie tłoczno, że nie można się poruszać swoim własnym tempem. Dlatego wróciłam tam w środku tygodnia i odwiedziłam kilka miejsc jak sklepy Religion i Harnett&Pope. Kompletnie zakochałam się w tej dzielnicy. I planuję sprzedawać tu rzeczy Charlotte Rouge.

_DSF3097_DSF9077
_DSF9706 copy
_DSF3050
_DSF3052 _DSF3053 _DSF3056 _DSF3060 _DSF3063        _DSF3064_DSF9637 _DSF9640_DSF9700 _DSF9644 _DSF9650 _DSF9652 _DSF9699_DSF9705  _DSF9704

I was wearing CHARLOTTE ROUGE studded trench coat, URBAN OUTFITTERS sweater, CALZEDONIA pants, ZARA scarf

photos taken by me & M. taken with Fuji X-T1 and X-pro1

You Might Also Like

  • http://www.champagnegirlsabouttown.co.uk Champagnegirlsabouttown.co.uk

    Mam nadzieje, ze Cie sie uda! Chetnie bede zagladac pniewaz uwielbiam Twoja bielizne ale niestety zakup przez internet nie byl udany (zawsze mi wydaje, ze jestem szczupejsza niz w rzeczywistosci :) London jest wspanialym miejscem. Z przyjemnoscia patrzylam jak zmienia sie East London, Brick Lane, Shoreditch, Hackney…zawsze sie tam platalismy po barach nawet jak byly gritty bo to miejce ma po prostu cos w sobie :)
    Ana

  • http://www.simplife.pl/ www.simplife.pl

    Dla mnie Londyn nadal pozostaje osobistym Mount Everestem, miejscem totalnie nie do zdobycia. Zawsze, ale to ZAWSZE coś staje mi na przeszkodzie w ostatecznym odwiedzeniu tego miasta. Butik Charlotte Rouge tutaj, piękny pomysł. I odważny 😉 trzymam kciuki :)