about me, london, travel

Travel changes you.

27 March 2015

_DSF3083-m

This is an announcement of the blog coming back to life.

Oto zapowiedź powrotu bloga do życia.

___

I have finished traveling to prepare myself in little steps for working my ass off for the next 6 months. These travels weren’t that far away, just a glimpse of Europe. I also reminiscence the last year life journeys to Sri Lanka and Maldives. Gathering it all up I can see a consequence, some scheme. I always come back changed. Sometimes tired, sometimes happy, but always different from who I’ve been before packing my luggage. After Greece I understood that Europe is a magnificent treasure and I’ve loved the world with my whole heart. After Sri Lanka I started cooking with passion. In Maldives I gained an unconditional energy to develop Charlotte Rouge. In New York I’ve found a perfect place to live in and I’ve learned to enjoy the little things. Now I come back from London and Barcelona and I bring courage to discover the world and know more. There’s so much ahead of me…

I have not written on the blog for this long that I’ve forgotten how to log in. This is a bad sign. I didn’t rebuild it for it to cover in dust and die eventually. All I could use is a sign from you that you’re here, you’re reading it, ’cause it’s depressing to write to myself.

___

Zakończyłam urlop i podróże, małymi krokami przygotowuję się ostrej, półrocznej harówy. Niedalekie tym razem te podróże, zwiedziłam zaledwie odcinek Europy. Wspominam przy okazji moje zeszłoroczne podróże życia, Sri Lankę i Malediwy. Biorąc to wszystko do kupy widzę konsekwencję i pewien schemat. Wracam odmieniona. Czasem zmęczona, czasem szczęśliwa, ale zawsze inna niż przed pakowaniem walizki. Po Grecji zrozumiałam, że Europa to wielki skarb i pokochałam świat całym sercem. Po Sri Lance zaczęłam gotować z pasją. Na Malediwach zdobyłam niepohamowaną energię by rozkręcić Charlotte Rouge. W Nowym Jorku znalazłam idealne miejsce do życia i nauczyłam się cieszyć z drobnych przyjemności. Teraz wracam z Londynu i Barcelony skąd przywożę tęsknotę za tym co polskie, swobodne spojrzenie na sztukę, która kryje się we wszystkim i odwagę by zdobywać świat i wiedzieć więcej. Jeszcze wiele przede mną…

Tak dawno nie pisałam na blogu, że zapomniałam jak się zalogować. To zły znak. Nie po to tworzyłam go od nowa, by teraz zakurzył się, a w efekcie popadł w zapomnienie. Przydałby się tylko jakiś znak od Was, że jesteście, że czytacie, smutno jest pisać do siebie.

travel-discover#portobello

You Might Also Like

  • http://www.womanatwindow.com/ Dagmara Piekutowska

    Czytamy. Osobiście czekam na relację z Barcelony. To miasto zapoczątkowało u mnie diamentralne zmiany i jestem ciekawa jaki wpływ wywiera na inne osoby.

  • http://www.ugryz-fotografie.pl/ Marcin Kontraktewicz

    Ja siedzę obok :*

  • Małgorzata Pawlak

    Pewnie, że jesteśmy.