black, charlotte, howtobeparisian, maxi, maxi skirt, paris, People=inspiration, red

How to be parisian

17 November 2014

_MG_5794-m

EN

Today is one hell of a day! I met Caroline de Maigret and Sophie Mas, two incredibly beautiful, cool and smart parisian girls. The famous ‘How to be parisian wherever you are‘ book has become my salvation, my dictionary, my bible. It directed my feelings, ideas and style into a better place. Now I know I was always #parisian, but never knew how to express it properly. I guess moving to France is inevitable. Paris, hold on, I’m coming!

I asked these style icons to give their opinion on Charlotte Rouge lingerie. Both Caroline and Sophie loved my designs and were happy to take them home I loved that Caroline said frankly that she doesn’t like statement t-shirts, because she doesn’t want to share her secret with the whole world. That is exactly how I feel and I admitted, that I had to make an exception for my ‘I don’t want realism. I want magic!’ quote. They also said that my lingerie is a nice change, because they often have to say that they like something, when they really don’t. Their absolutely true reaction gave me motivation to move forward! I’m so happy, you can’t even imagine! I dream about meeting Caroline again on a photoshoot (when I’m a famou photographer 😉 )

I wore on this rainy, November day Charlotte Rouge killer red sheer maxi skirt and a simple top. What do you think, parisian or not? 😉

PL

Dziś był niesamowity dzień. Poznałam Caroline de Maigret i Sophie Mas, dwie zabójczo piękne i inteligentne paryżanki. Słynna już książka ‘Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś’ stała się moim zbawieniem, moim słownikiem, moją biblią. Skierowała moje uczucia, pomysły i styl w lepszą stronę. Teraz wiem, że zawsze byłam #paryżanką, ale nigdy nie wiedziałam jak do dokładnie wyrazić. Zatem przeprowadzka do Francji jest nieunikniona. Paryż, trzymaj się, nadchodzę!

Poprosiłam te dwie ikony stylu o opinię na temat bielizny Charlotte Rouge. Zarówno Caroline jak i Sophie pokochały moje projekty od pierwszego wejrzenia i były szczęśliwe, że mogły je zabrać do domu Spodobało mi się, że Caroline wyraziła się negatywnie o koszulkach z ‘oświadczeniem’, bo nie lubi dzielić się swoimi sekretami z całym światem. Czuję się dokładnie tak samo, ale przyznałam, że musiałam zrobić wyjątek dla koszulki z hasłem ‘I don’t want realism. I want magic!’. Powiedziały również, że moja bielizna to genialna niespodzianka, bo często muszą udawać, że coś im się podoba, gdy tak naprawdę jest to słabe. Ich całkowicie szczera reakcja dała mi motywację by iść do przodu! Nawet sobie nie wyobrażacie, jak bardzo jestem szczęśliwa! Marzę o tym, by spotkać Caroline ponownie na sesji zdjęciowej (gdy będę już sławnym fotografem 😉 )

Tego deszczowego, listopadowego dnia założyłam zabójczą czerwoną spódnice maxi Charlotte Rouge oraz zwykły top. Jak myślicie, styl paryski czy nie? 😉

_MG_5806-m

_MG_5821-m

_MG_5736-m

_MG_5739-m

_MG_5723-m_MG_5724-m _MG_5733-m

_MG_5766-m _MG_5738-m  _MG_5752-m  _MG_5769-m _MG_5773-m _MG_5777-m

_MG_5784-m _MG_5801-m

 bra & maxi skirt CHARLOTTE ROUGE, top ZARA

You Might Also Like

 • Ana

  Wspaniale zdjecia. Kiedy zobaczylam Twoja bielizne na Instagramie Caroline de Maigret od razu sie zakochalam i wkrotce bede dumna pozsiadaczka jednego z Twoich designs:) Ogromnie trudno znalezc ladny “miekki” biustonosz, bez fiszbin i usztywnien. Cosabella ma swietne ale ceny tez maja zabojcze. Nie moge sie juz doczekac kiedy otrzymam moj :)
  A po ksiazke jechalam przez pol Londynu a polowe “pozarlam” w autobusie w drodze do domu. Czytajac ja mialam ciagle momenty “Phew, wiec wszystko ze mna ok, nie tylko ja tak mysle ” 😉
  Ana
  http://www.champagnegirlsabouttown.co.uk

 • http://widzianeuczuciami.blogspot.com/ Madka

  Ślicznie wyglądałaś!
  Zresztą i na żywo jest bardzo uroczą i interesującą osobą, więc spotkanie z takimi osobistościami to prawdziwy zasczyt i nagroda dla Ciebie!

  A o książce słyszę któryś raz z kolei i chyba będę musiała się przymierzyć do jej kupna 😉

  Pozdrówki! ;)*